Hizmet Kalitemiz

Esneklik

Tek yapmanız gereken yeri ve zamanı belirlemek!

Size Özel

Ayrıcalıklı hizmete hoş geldiniz! Havalimanlarındaki kalabalık ortamları ve uzun işlem sıralarını unutun. Ayrıcalıklarla dolu, güvenli ve konforlu seyahat deneyimi sizi bekliyor. Üstelik hızlı internet erişimi ile dünyadan bağınızı koparmadan, iş ya da eğlencenize ara vermeden.

Uçuş Güvenliği

Tüm ulusal ve uluslararası havacılık kurallarına (ICAO, EASA, FAA ve SHGM) koşulsuz uyan Setair, uçuş emniyetini en üst seviyede tutarak, konfor ve güveni bir arada sunmaktadır. Modern donanıma sahip hava araçları, tecrübeli uçuş ve yer ekibi ile sektörün öncü şirketleri arasında yer almaktadır. Personelini şirketin en önemli kaynağı olarak gören Setair, kendi alanında uzman kadrosu ile 7/24 dinamik hizmet sunmaktadır.

Setair Hizmet kalitesi
Setair Hizmet kalitesi

Geçmişten Geleceğe

1990 yılında Koç Holding'in havacılık birimi olarak kurulan şirketimiz Setair Hava Taşımacılığı ve Hizmetleri A.Ş., ticari hava taksi faaliyetlerini, deneyimli uçuş ekibi ve son teknoloji ile donatılmış hava araçları ile hem güvenli hem de konforlu bir şekilde sunmaktadır.

Türkiye’de ilk anonim şirketinin kurulması, ilk endüstriyel girişim, ilk uluslararası ortaklık, ilk halka arz gibi pek çok ilki gerçekleştiren Koç Holding, halen cirosu ve ihracatının yanı sıra, Borsa İstanbul’dan aldığı pay, ödediği vergiler ve yarattığı istihdam ile Türkiye’nin en büyük şirketler topluluğu olma özelliğini taşımaktadır. Milli gelirin %8’ine karşılık gelen kombine cirosu ve Türkiye ihracatındaki %9’luk payıyla Türk ekonomisinin itici gücü konumundadır.

Koç Holding, dünyanın en iyi şirketlerinin listelendiği “Fortune Global 500”de yer alan tek Türk şirketi olmasının yanı sıra Forbes’un “Dünyanın En İyi 100 İşvereni” sıralamasında yer bulan ilk Türk şirketidir.

Böylesine büyük bir kurumun yenilikçi vizyonuyla hayata geçen Setair, gerçekleştirdiği faaliyetlerini, uçuş ve bakım alanındaki kapsamlı bilgi birikiminin temeline dayandırmakta, yılların verdiği işletme tecrübesi ve deneyimli kadrosunun katkılarıyla yürütmektedir.

ÇEVRE POLİTİKASI İSG POLİTİKASI GÜVENLİK POLİTİKASI

Size Nasıl

Yardımcı Olabiliriz?